Сортувати статті за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою
Інформація до новини
  • Переглядів: 25
  • Автор: olehzakutniy
  • Дата: 15-11-2019, 10:15
15-11-2019, 10:15

У палаці «Академічний» відбулися урочистості з нагоди Дня студента.

Категорія: ---

 

14 листопада в БДМУ відбулася урочиста академія з нагоди Міжнародного дня студентів. Зі святом присутніх привітав професор Тарас Бойчук, ректор університету, який вручив кращим студентам почесні грамоти БДМУ та цінні подарунки. 

До вітань та вручення нагород долучилися представники обласної та міської влади – Інга Маковецька, заступник голови Чернівецької обласної ради, Ірина Ісопенко, в.о. директора освіти і науки Чернівецької ОДА та Марія Поліщук, заступник директора Департаменту – начальник управління медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я Чернівецької облдержадміністрації.

За вагомий особистий внесок у розвиток студентської науки, активну громадсько-корисну роботу студентського самоврядування та з нагоди відзначення Міжнародного Дня студентів Грамотою Чернівецької обласної державної адміністрації нагороджені:

  • Луксмі Чанд – студент 6 курсу, медичний факультет №3, спеціальність «Лікувальна справа».
  • Малиш Назарій Петрович – 5 курс, стоматологічний факультет, спеціальність «Стоматологія».
  • Тимків Уляна Миколаївна – 6 курс, медичний факультет №1, спеціальність «Лікувальна справа».

Грамотою Чернівецької обласної ради нагороджені:

  • Антипова Тетяна Максимівна – 6 курс, медичний факультет №1, спеціальність «Лікувальна справа».
  • Мигаєсі Діана Степанівна – 3 курс, коледж БДМУ, спеціальність «Фармація, промислова фармація», ОКР – «Молодший спеціаліст» на основі базової середньої освіти.

Грамотою Чернівецької міської ради нагороджені:

  • Гербут Олександр Володимирович – 6 курс, медичний факультет №2, спеціальність «Лікувальна справа».
  • Тащук Максим Вікторович – 5 курс, медичний факультет №1, спеціальність «Лікувальна справа».

Грамотою департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації нагороджені:

  • Гончар Роман Іванович – 6 курс, медичний факультет №1, спеціальність «Лікувальна справа».
  • Гуліцький Богдан Ігорович – 5 курс, медичний факультет №4, спеціальність «Педіатрія».
  • Заєць Ольга Василівна – 3 курс, коледж БДМУ, спеціальність «Фармація, промислова фармація», ОКР «Молодший спеціаліст» на основі базової середньої освіти.
  • Карлійчук Юлія Миколаївна – 6 курс, медичний факультет №2, спеціальність «Лікувальна справа».
  • Левинська Наталія Іванівна – 5 курс, медичний факультет №2, спеціальність «Лікувальна справа».
  • Маліношевська Аріна Олександрівна – 5 курс, фармацевтичний факультет, спеціальність «Фармація».
  • Одовічен Дмитро Миколайович – 3 курс, коледж БДМУ, спеціальність «Фармація, промислова фармація», ОКР – «Молодший спеціаліст», на основі базової загальної середньої освіти.
  • Рудейчук Діана Володимирівна – 4 курс, медичний факультет №1, спеціальність «Медицина».
  • Фейсал Салім Аль-Будур – 6 курс, медичний факультет №3, спеціальність «Лікувальна справа».

Грамотою департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації нагороджені:

  • Клюйко Анастасія Анатоліївна – 5 курс, фармацевтичний факультет, спеціальність «Фармація».
  • Оклоо Джеремія Комі Мавуена – 6 курс, медичний факультет №3, спеціальність «Лікувальна справа».
  • Саука Еліна Олегівна – 3 курс, стоматологічний факультет, спеціальність «Стоматологія».
  • Унгурян Наталія Іллівна – 4 курс, коледж БДМУ, спеціальність «Медсестринство», ОКР – «Молодший спеціаліст» на основі базової середньої освіти.
  • Фрідріх Олег Юрійович – 6 курс, медичний факультет №1, спеціальність «Лікувальна справа».
  • Яремчук Іванна Ігорівна – 6 курс, медичний факультет №2, спеціальність «Лікувальна справа».

Грамотою Чернівецького обласного центру служби крові нагороджені:

  • Богдан Наталія Віталіївна-5 курс ,Медичний факультет№1;
  • Бритиков Роман Олегович- 6 курс, Медичний факультет№1;
  • Давидьян Надія Віталіївна -  6 курс, Медичний факультет№1;
  • Закутній Олег Олександрович - 6 курс, Медичний факультет№ 2;
  • Лісовий Вадим Русланович - 5 курс, Стоматологічний факультет;
  • Татеренков Григорій Ілліч - 6 курс, Медичний факультет№ 2;
  • Філь Юлія Володимирівна - 6 курс, Медичний факультет№ 2;

Окрім того, за добросовісну працю, активну життєву позицію, участь у громадському житті університету, успіхи у вихованні молодого покоління, високі моральні якості та з нагоди 75-річчя БДМУ подякою нагороджені:

  • Глубоченко Володимир Григорович –  декан медичного факультет №2;
  • Геруш Олег Васильович – завідувач кафедри фармації;
  • Гордієнко Віктор Веніамінович – доцент кафедри фізіології імені Я.Д.Кіршенблата;
  • Давидова Наталія Валентинівна – доцент кафедри  біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії;
  • Іванчук Павло Романович – доцента кафедри  внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини;
  • Каньовська Людмила Володимирівна – доцента кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб;
  • Козарійчук Наталія  Ярославівна – асистент кафедри офтальмології імені Б.Л.Радзіховського
  • Паліброда Надія Михайлівна – декан фармацевтичного факультету;
  • Перепічка Михайло Петрович – доцент кафедри дерматовенерології;
  • Плаксивий Олександр Григорович – доцент кафедри дитячої хірургії та отоларингології;
  • Рак Олександр Михайлович – завідувача кафедри іноземних мов;
  •  Ясінська Олена Вікторівна – доцента кафедри фізіології імені Я.Д.Кіршенблата.

         За сумлінне ставлення до навчання, активну участь у роботі органів студентського самоврядування та студентського наукового товариства, здобутки у всеукраїнських і міжнародних наукових конференціях, участь Народному аматорському студентському театрі та мистецьких студіях палацу «Академічний», високі досягнення та вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в університеті, участь у створені вистави «Шлях гідний пам’яті» присвяченій 75-річчю БДМУ та з нагоди Міжнародного дня студентів нагородити Грамотою та подарунком нагороджені:

  • Ілащук Ольга Ігорівна –3 курс, медичний факультет №1
  • Віксич Яна Михайлівна – 4 курс, медичний факультет №1,
  • Матяшок Анастасія Анатоліївна –5 курс, медичний факультет №1
  • Райда Василь Васильович - 5 курс, медичний факультет №1
  • Ганчук Ірина Олександрівна – 6 курс, медичний факультет №1
  • Гоян Анастасія Василівна – 6 курс, медичний факультет №1
  • Добрянський Віталій Васильович – 6 курс, медичний факультет №1
  • Тарабанчук Марина Володимирівна – 4 курс, медичний факультет №2
  •  Сиротюк Яна Валеріївна –5 курс, медичний факультет №2
  •  Івасюк Ольга Вікторівна –6 курс, медичний факультет №2
  •  Малиш Назарій Петрович –5 курс, стоматологічний факультет

Грамотою Чернівецької обласної ради профспілок нагороджується:

  • Дячук Галина Віталіївна – 6 курс, медичний факультет №4, спеціальність «Педіатрія».
  • Огороднік Роман Миколайович – 4 курс, медичний факультет №1, спеціальність «Медицина».
  • Староверський Антон Володимирович – 3 курс, стоматологічний факультет, спеціальність «Стоматологія»

У ювілейне свято до рідної Альма-матер завітали її випускники, які у свій час були головами Студентської ради.

Вітали студентів зі святом: Ковальчук Петро Євгенович - доцент кафедри травматології та ортопедії, голова профспілкового комітету БДМУ. Оліник Оксана Юріївна - доцент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб. Вівчарюк В’ячеслав Васильович - лкар-анестезіолог Шведсько-українського медичного центру «Angelholm». Смандич Віталій Степанович - асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб, керівник Навчального тренінгового центру симуляційної медицини. Мосійчук Василь Петрович - лікар-хірург Подільської приватної хірургічної клініки професора Суходолі. Рибарчук Анна Віталіївна - лікар-анестезіолог Обласного клінічного кардіологічного диспансеру, директор медичного центру «Клініка мікрохірургії ока Медікус-Чернівці». Романчук Віктор Васильович - лікар-ортопед-травматолог Шведсько-українського медичного центру «Ahgelholm». Паранюк Юлія Данівна - лікар-інтерн-отоларинголог Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика (м.Київ).

«Кращий студент Буковинського державного університету - 2019»

Після привітань колишніх випускників відбулося оголошення результатів конкурсу «Кращий студент Буковинського державного університету - 2019». Цього року переможцями стали:

  • у номінації «Кращий спортсмен» перемогли Гошій Вадим та Піюш Саіні,
  • у номінації «Студент художник» – Таїсія Краснова,
  • «Кращий студент-митець» – Яна Сиротюк та Білал Ісхак Салім Джад Аллах,
  • «Кращий студент-волонтер» –Ковальський Ярослав та Еффах Обед,
  • «Кращий студент-медійник» – Бойчук Юлія та Аюш Абхінав,
  • «Кращий студент-науковець» – Лопатчук Анна та Діліп Четан Джаін,
  • «Кращий студент-громадський діяч», «Кращий студент-громадський діяч БДМУ» – Матяшок Анастасія і Фаісал Салім Аль-Бдур.

Цьогоріч звання «Кращий студент БДМУ – 2019» отримали студент медичного факультету №2 Петроченков Генадій та студент медичного факультету №3 Луксмі Чанд.

У цьому році засновано ще одну номінацію «Гідний похвали».

Саме ця номінація приурочена відзначенню 75-річчя БДМУ. Критерії для домінантів: активна робота в органах студентського самоврядування, студентському науковому товаристві, народному аматорському ансамблі «Трембіта» та студентському театрі мистецьких студіях, високі моральні якості, громадська позиція, організація наукових конференцій, благодійних та просвітницьких акцій впродовж 4-6 років навчання.

Отож, переможцями в номінації «Гідний похвали» стали:

  • Гоян Анастасія – медичний факультет №1Боднарчук Анастасія - медичний факультет №2
  • Варфоломеєва Зоряна - медичний факультет №4
  • Малиш Назарій – стоматологічний факультет
  • Сидор Валерія – фармацевтичний факультет
  • Павлюк Владислав – коледж БДМУ
  • Оклоо Джеремія Комі Мавуена -  медичний факультет № 3

Також, відповідно до рішення Конкурсної комісії у зв'язку із відзначенням у 2019 році 75 років БДМУ, започатковано окрему ювілейну відзнаку «Студент року» за вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування та особисті досягнення впродовж навчання в університеті.

Ювілейною відзнакою «Primus іnter pares» (Перший серед рівних) нагороджено голову Студентської ради Уляну Тимків.

Рішенням Студентської ради на щорічний міський конкурс «Студент року – 2019» делеговано студентку 5-го курсу медичного факультету №2 Яну Сиротюк, яка стала переможцем у номінації «Студент-митець».

Для всіх присутніх викладачі та студенти підготували у подарунок феєричне театралізоване дійство: та мистецькі номери.

Інформація до новини
  • Переглядів: 45
  • Автор: olehzakutniy
  • Дата: 2-11-2019, 10:01
2-11-2019, 10:01

У палаці «Академічний» відбулася зустіч випускників 2009 року

Категорія: ---

Навігація

 

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.bsmu.edu.ua та academ.bsmu.edu.ua

Архів новин

Листопад 2019 (2)
Жовтень 2019 (5)
Вересень 2019 (7)
Серпень 2019 (1)
Червень 2019 (2)
Травень 2019 (1)
^