Сортувати статті за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою
  • Дата: 19-09-2019, 11:54
19-09-2019, 11:54

У палаці «Академічний» відбулися урочистості з нагоди Дня фармацевтичного працівника.

Щорічно у третю суботу вересня в Україні відзначають День фармацевтичного працівника. З цієї нагоди у палаці «Академічний» відбулося свято для співробітників та студентів БДМУ.

З теплими словами вітання та найкращими побажаннями звернувся до присутніх проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Геруш, який також вручив нагороди викладачам і студентам фармацевтичного факультету.

Мистецькі вітання презентували глядачам студенти – учасники студій палацу «Академічний». Присутні мали можливість насолодитися неймовірними хореографічними, вокальними та інструментальними номерами та театралізаціями.

Від імені ректорату БДМУ напередодні прийдешнього професійного свята щиро вітаємо працівників фармацевтичної галузі, науковців, викладачів та студентів, бажаємо Вам благополуччя, здійснення творчих задумів та заповітних мрій, нових професійних досягнень та успіхів у розвитку фармацевтичної галузі!

Жовтень 2019 (3)
Вересень 2019 (7)