Сортувати статті за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою
  • Дата: 19-04-2019, 16:04
19-04-2019, 16:04

У палаці «Академічний» відбулися урочистості з нагоди Дня індійської культури.

18 квітня в палаці «Академічний» пройшов День індійської культури. Присутніх привітав зі святом ректор БДМУ, професор Тарас Бойчук, який також вручив подяки та грамоти студентам та викладачам медичного факультету №3.

Із словами подяки керівництву університету, гостям і студентам виступив (он-лайн) випускник БДМУ, очільник спільноти випускників університету в Індії Суніл Шарма

Неймовірно феєричним було мистецьке дійство.

Глядачів вразили номери у виконання студентів – громадян Індії. Ми мали можливість насолодитися колоритними традиційними та сучасними індійськими танцями. Адже як відомо – класична індійська школа танцю є однією із древніших у світі. Навчитись так танцювати непросто. Дівчаток навчають класичних танців з трьохрічного віку. Потрібно мати не тільки талант, але й постійно відточувати майстерність і розуміти зміст кожного руху.

Студенти порадували глядачів чудовими вокальними номерами, пантомімою та захоплюючим фешн-шоу з демонстрацією національних костюмів різних штатів Республіки Індія.

На завершення представники студентської індійської спільноти щиро подякували за сприяння у проведенні Дня індійської культури в БДМУ ректору Тарасу Бойчуку, проректору з науково-педагогічної роботи та виховання Ніні Зорій, декану медичного факультету № 3 Івану Савці, заступнику декана Олександру Петришену, Головному куратору факультету Олександрі Гарвасюк, директору палацу «Академічний Віктору Головку та художньому керівнику палацу Валентині Головко.

Ведучими свята були Яна Сиротюк та Лаксмі Чанд.

Жовтень 2019 (3)
Вересень 2019 (7)