Сортувати статті за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою
  • Дата: 7-03-2019, 17:37
7-03-2019, 17:37

У палаці «Академічний» відбулися урочистості з нагоди 62-ї річниці Дня Незалежності Республіки Гана.

6 березня студенти-іноземні громадяни БДМУ відзначили 62-у річницю Дня Незалежності Республіки Гана.

Студентів – вихідців з Гани з національним святом привітав ректор БДМУ – Тарас Бойчук, який побажав процвітання та благополуччя їхній країні. Також ректор за успіхи у навчанні, активну участі у роботі СНТ та громадському житті університету, за сумлінне ставлення до навчання, активну участь у художній самодіяльності, підготовці вечорів відпочинку та дозвілля студентів університету, високі спортивні досягнення відзначив Подяками студентів ганійської спільноти.

До слів вітання долучився проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків ЧНУ Петро Фочук.

Лідер ганійської спільноти студент V курсу Джеремія Оклу своєю доповіддю про Гану, познайомив усіх присутніх з прекрасною екзотичною африканською країною.

Студенти презентували народний танець, який переніс аудиторію на узбережжя моря у невеличке рибацьке селище, де жінки зустрічають своїх чоловіків їжею, що подають у традиційному посуді який називається калабаш. Також присутні побачили ритуальний танець Адова, сучасний танець Афробіт (оригінальна суміш різних стилів у музиці). Вітчизняні студенти БДМУ привітали колег – вихідців з Гани запальним латино-американським міксом. Музичні та хореографічні вітання презентували глядачам Катерина Олійник та Геннадій Петрoченков, Emmanuel Owusu Afriyie та Михайло Борденюк. Студентка ІІ-го курсу Priscilla Mac Gatus зачитала патріотичний вірш «Моя Африка» під музичний супровід фортепіано.

Родзинкою свята стало Fashion show, на якому було продемонстровано понад 30 різноманітних сучасних стилізованих костюмів.

Ведучими святкового концерту були заступник декана медичного факультету Олександр Петришен та студентка 6-го курсу Баа Ама Овусуаа.

Глядачі високо оцінили мистецьке дійство щирими та гучними оплесками. А студенти – вихідці з Гани, в свою чергу подякували за сприяння в організації свята ректору університету професору Тарасу Бойчуку, декану медичного факультету №3 Івану Савці, головному куратору медичного факультету №3 Олександрі Гарвасюк та старшому викладачу кафедри іноземних мов Ніні Войткевич.

Принагідно від імені ректорату щиро вітаємо студентів з 62 річницею Незалежності Республіки Гана!

• Дата: 7-03-2019, 17:22
7-03-2019, 17:22

У палаці «Академічний» відбулися урочистості з нагоди 70-річчя від дня народження Володимира Івасюка.

5 березня в палаці «Академічний» відбулися урочистості з нагоди 70-річчя від дня народження Володимира Івасюка.

Студенти БДМУ – учасники мистецьких студій Палацу – презентували присутнім театралізоване дійство «У долі своя весна…».

Майбутні медики відтворили на сцені основні моменти життя Володимира Івасюка, приділивши особливу увагу студентським рокам відомого буковинця. Під час театралізації, завдяки спогадам однокурсників та матеріалам з архівів, були відтворені сцени знайомства Івасюка з групою, як його обрали старостою, а потім запросили до ансамблю «Трембіта», як Володимир створив оркестр в тодішньому інституті, як композитор завершив написання всесвітньовідомої «Червоної рути» на парі з дерматовенерології. До слова Михайло Івасюк, батько митця у праці «Монолог перед обличчям сина», зазначав: «Для вісімнадцятирічного композитора, закоханого в рідний фольклор, чутливого до всього нового, образ Червоної рути був хвилюючою знахідкою. Ця квітка не давала йому спокою майже три роки. У пошуках деталізації прочитаного у «Коломийках» він багато мандрував селами, особливо гірськими, шукаючи ключ до розуміння таємничого поняття». Також студенти презентували глядачам Львівський період життя Володимира Івасюка, успіх його пісень та міжнародне визнання.

Режисер-постановник дійства – Заслужена артистка України – Валентина Головко дуже органічно поєднала монологи, діалоги, хроніки з життя Володимира Івасюка з його піснями, що в результаті дало цілісну театральну постановку, яку високо оцінили глядачі щирими та бурхливими оваціями.

На завершення урочистостей з вітальним словом виступила сестра Володимира Івасюка – Оксана Павлюк. Оксана Михайлівна сердечно подякувала студентам та викладачам за чудове мистецьке свято і за пам'ять про брата.

З вітаннями виступив ректор БДМУ – Тарас Бойчук, який відзначив, що університет пишається, що мав такого славного студента та зауважив, що теперішнє студентство підтримує ті творчі традиції, які започаткував Володимир Івасюк.

• Дата: 7-03-2019, 17:15
7-03-2019, 17:15

Представники БДМУ взяли участь у ювілейному вечорі на честь 70-річчя лицаря української музики Володимира Івасюка.

Представники БДМУ взяли участь у ювілейному вечорі на честь 70-річчя лицаря української музики Володимира Івасюка, який пройшов у муздрамтеатрі імені Ольги Кобилянської. Учасники народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта» та учасники вокальної студії Палацу «Академічний» презентували присутнім мистецькі вітання.

• Дата: 7-03-2019, 17:09
7-03-2019, 17:09

Студенти та викладачі БДМУ взяли участь в урочистостях, які відбулися 4 березня у меморіальному музеї Володимира Івасюка.

Студенти та викладачі взяли участь в урочистостях, які відбулися 4 березня у меморіальному музеї Володимира Івасюка. Під час заходу відкрили виставку репродукцій картин із портретного проекту «Обрані часом» народного художника України Володимира Слєпченка.

Травень 2019 (1)
Квітень 2019 (4)