Сортувати статті за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою
  • Дата: 5-11-2018, 19:05
5-11-2018, 19:05

У Палаці "Академічний" відбулися урочистості з нагоди святкування 55-річчя творчої діяльності Народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта»

трембіта 55

1 листопада в палаці «Академічний» відбулися урочистості з нагоди святкування 55-річчя творчої діяльності Народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта» БДМУ.

Свято розпочав професор Тарас Бойчук, ректор БДМУ, який привітав теперішніх й колишніх учасників Ансамблю з Ювілеєм, побажав їм подальших звершень у професійній діяльності та у творчості. Ректор висловив щирі слова вдячності всім керівникам ансамблю, які виховали в любові до українського мистецтва близько трьох тисяч юнаків та дівчат – випускників та студентів університету.

До вітань приєдналися Шкрібляк Микола – директор Учбово-методичного центру культури Буковини, Фустій Олександр – голова Чернівецької обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я, Сенчук Руслан – Голова Вижницької районної державної адміністрації, Додяк Наталія – начальник відділу культури Вижницької РДА, директори коледжів БДМУ – Фрозіна Кузик, Руслан Романюк, Микола Сащук.

В свою чергу студенти – учасники народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта» від усього серця дякували ректору Тарасу Бойчуку, голові профкому навчального закладу Петру Ковальчуку за постійне сприяння задля подальшого зростання ансамблю, проректору з науково педагогічної роботи та виховання Ніні Зорій та Студентській раді за допомогу в організації свята.Глядачі із захопленням зустрічали кожен вихід Ансамблю та щирими оплесками дякували за отримане естетичне задоволення, розуміючи, що вокальній та хореографічній майстерності передують численні години кропіткої праці та репетицій.

Особливі слова вдячності линули для керівників Ансамблю, які з новим поколінням вихованців пишуть власну сторінку в історії колективу: художньому керівнику – Лесі Зюбак-Романчук, хормейстеру Тетяні Д’яченко, балетмейстеру-постановнику – Івану Баховцю, режисеру-постановнику – Заслуженій артистці України Валентині Головко, директору палацу «Академічний» – Віктору Головку.

Травень 2019 (1)
Квітень 2019 (4)