Сортувати статті за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою
  • Дата: 23-06-2018, 13:29
23-06-2018, 13:29

У БДМУ пройшов випуск фахівців 2018 року

21 червня у Літньому театрі Парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка відбулися урочисті збори, присвячені випуску фахівців Буковинського державного медичного університету.

Вітали дипломованих фахівців представники обласної та крайової влади: директор Департаменту охорони здоров’я ЧОДА Оксана Андрієць, директор Департаменту освіти і науки ЧОДА Оксана Палійчук, заступник голови Чернівецької міської ради Олександр Паскар, заступник начальника Управління охорони здоров'я Чернівецької міської ради Галина Бовкун, директор Чернівецького медичного коледжу БДМУ Фрозина Кузик, директор Новоселицького коледжу БДМУ Руслан Романюк.Привітав зі знаковою подією випускників Тарас Бойчук, ректор університету, який відзначив, що саме нинішнім молодим фахівцям належить будувати майбутнє медицини. Тарас Миколайович подякував викладачам за їхню вкрай важливу працю з передання знань та вмінь молодому поколінню. Також ректор привітав батьків випускників і побажав їм пишатися здобутками своїх дітей.

Від батьків випускників привітали Вадим Соколов, заступник головного лікаря Чернівецької обласної клінічної лікарні та батьки студентів з Індії Лата Шанкер й Шанкер Рамомурті.

Від імені голів державних екзаменаційних комісій привітала зі святом завідувач кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб професор Тетяна Ілащук.

Майбутні медики урочисто дали Клятву лікаря та Клятву Флоренс Найтінгейл, яку зачитали випускники, відмінники навчання – Дмитро Косован та Тетяна Бойцуняк.

же традиційно, на завершення кращим випускникам інтернатури були видані рекомендації для роботодавців.

Під час урочистостей мистецькі вітання випускникам та всім присутнім подарували учасники Народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта» та студенти – артисти мистецьких студій палацу «Академічний». Ведучими свята були випускники – Марина Коротчук та Богдан Петрюк

Від імені ректорату Буковинського державного медичного університету щиро вітаємо випускників із завершенням навчання та бажаємо професійного зростання, миру, добра і Божого благословення Вам й Вашим родинам!

Червень 2018 (4)
Травень 2018 (4)