Сортувати статті за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою
  • Дата: 4-06-2018, 14:00
4-06-2018, 14:00

В БДМУ відзначили День вишиванки

Чернівці засяяли яскравими фарбами з нагоди святкування національного символу України – Дня Вишиванки, коли всі жителі міста змінили звичний одяг на розшиті сорочки.

Після цього студенти розвернули 20-метровий прапор України на честь єдності, миру та патріотизму всієї дружньої родини Буковинського державного медичного університету.Буковинський державний медичний університет щорічно відзначає це свято різноманітними акціями. Цьогорічною родзинкою стало дефіле студенток перед центральним корпусом, які демонстрували вишивку не тільки на сорочках, а й на своїх білих халатах.

Учасники вишиваного флеш-мобу продемонстрували вишиванки з різних регіонів з особливими техніками вишивання і візерунками. Адже кожен регіон має свої особливості. Наприклад, Борщівська вишиванка з Тернопільської області запам`яталася за своїм чорном кольором. Буковинська сорочка завжди помітна дякуючи яскравим квітам. Студенти з Полтави покажуть свої ніжні вишиванки, які особливо відрізняються від інших. Іноземні студенти також не залишаються в стороні: більшість одягає свій національний розшитий одяг, а деякі, беручи приклад з українського студентсва, з радістю носять розшиті вишиванки.

Метою заходу було збереження українських національних цінностей і їх популяризація серед молоді і населення, а також можливість показати, що вишиванка не лише святковий одяг для особливих випадків, але й охайний повсякденний костюм.

Червень 2018 (3)
Травень 2018 (4)