Сортувати статті за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою
  • Дата: 2-05-2018, 17:06
2-05-2018, 17:06

Хореографічна група ансамблю «Трембіта» здобули перемогу у Міжнародному конкурсі

28 квітня в Літньому театрі відбувся І Міжнародний фестиваль-конкурс народного танцю «BUKOVINA FOLK DANCE».

Від імені ректорату вітаємо учасників хореографічної групи, наших талановитих студентів та керівників Лесю Романчук (художнього керівника ансамблю) та Івана Баховця (балетмейстера) з високою нагородою та бажаємо нових звершень.На фестивалі БДМУ гідно презентували учасники хореографічної групи народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта», які здобули I місце, а також Диплом у номінації «Кращий сценічний костюм».

• Дата: 2-05-2018, 17:04
2-05-2018, 17:04

Мистецькі перемоги студентів БДМУ на Міжнародному фестивалі «Хай пісня скликає друзів»

Упродовж 23 -26 квітня відбувся ІХ Міжнародний вокально-хоровий конкурс-фестиваль «Хай пісня скликає друзів».

На даному конкурсі на високому рівні презентували  програму у номінації «Естрадний сольний спів» Богдан Петрюк, студент медичного факультету №2 та Ірина Лутчак, студентка медичного факультету №1, у номінації «Народний сольний спів» Алан Джейкоб, студент медичного факультету №3, які стали Дипломантами.У конкурсі проводилось змагання у п’яти номінаціях і шести категоріях. Конкурсні виступи проходили у філармонії, палаці «Академічний», а також на території Резиденції. Членами журі були відомі музиканти, музикознавці з Молдови, Австрії, Румунії, Італії, України і Китаю. Участь у конкурсі  взяли 100 солістів і 42 колективи.

Ольга Івасюк, студентка медичного факультету №2, у номінації «Академічний сольний спів» стала Лауреатом II ступеня.

Лауреатами I ступеня стали учасники хорової група Народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта» у номінації «Хоровий спів» та ансамбль «Букмед» у номінації «Ансамблі».

Від імені ректорату щиросердно вітаємо нашу талановиту студентську молодь  та керівника Тетяну Д’яченко з високими нагородами.

• Дата: 2-05-2018, 17:02
2-05-2018, 17:02

Студенти-митці БДМУ отримали цілу низку нагород на Обласному фестивалі

24 квітня в Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» відбулося нагородження та Гала-концерт переможців Обласного фестивалю-конкурсу юнацької творчості «Чисті роси» серед навчальних закладів I-IV рівнів акредитації.

Привітали студентів-переможців фестивалю представники ректорату на чолі з Ніною Зорій, проректором з науково-педагогічної роботи та виховання.

Цілу низку нагород зібрали студенти Буковинського державного медичного університету у різних жанрах, а студент стоматологічного факультету Назарій Малиш удостоєний найвищої нагороди – Гран-прі фестивалю.

Студенти БДМУ відзначені Дипломами та грамотами за високу професійну майстерність. Студенти, учасники студій палацу «Академічний» представили мистецьку діяльність нашого університету в усіх жанрах та отримали заслужені нагороди. Отже студенти-медики відзначені нагородами:

Номінація «Художнє виконавство» – вокально-хоровий жанр

Диплом І ступеня нагороджені:

Народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Трембіта» (хормейстер – Тетяна Д’яченко, балетмейстер Іван Баховець, художній керівник ансамблю Леся Романчук);

Ансамбль «Букмед»;

Богдан Петрюк, студент медичного факультету №2,

Диплом II ступеня відзначенні:

Олена Клим, студентка медичного факультету №1;

Біляль Джат –Алах, студент медичного факультету №3

Дует у складі Івасюк Ольги та Осадчука Максима

Тріо у складі Віктора Мельника, Артема Балієва та Біляля Джат –Алаха.

Дипломом III ступеня відзначено :

Ірину Лутчак та Марину Коротчук, студентів медичного факультету №1 (керівник – Тетяна Д’яченко).

Номінація «Театральне мистецтво»

Дипломом І ступеня нагороджено Народний аматорський студентський театр (керівник – Валентина Головко).

Номінація «Інструментальне мистецтво»

Диплом I ступеня отримав Роман Рак, студент медичного факультету №2 (керівник – Микола Гакман).

Номінація «Хореографічне мистецтво».

Диплом ІI ступеня нагороджені:

Хореографічний ансамбль «Charisma».

Дипломом III ступеня нагороджений хореографічний дует  «Body language» у складі Анастасії Гоян, студентки медичного факультету №1 та Геннадія Петроченкова, студента медичного факультету №2 (керівник – Олександр Кіщенко).

Номінація «Декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво».

Диплом I ступенянагороджені:

Драпак Христина, студентка медичного факультету №1,

Коваль Яна, студентка медичного факультету №4,

Нестерак Ліна, студентка медичного факультету №2.

Дипломом ІІ ступеня відзначені:

Кордубан Ілона, студентка коледжу БДМУ,

Сауляк Анна, студентка медичного факультету №2.

Диплом III ступеня нагороджені:

Авраменко Ганна, студентка медичного факультету №1,

Возняк Юлія, студентка медичного факультету №1,

Москал Анастасія, студентка медичного факультету №2,

Породко Ольга, студентка медичного факультету №2

Спірідонова Марія, студентка медичного факультету №1

Грамотою департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації відзначені:

Краснова Таїсія, студентка медичного факультету №4,

Овчіннікова Ольга, студентка коледжу БДМУ,

Мойсюк Надія, студентка медичного факультету №2 (керівник –Авраменко Ганна)

Від імені ректорату щиро вітаємо студентів та творчий колектив Палацу «Академічний» з високою нагородою. Бажаємо нових творчих злетів, професійних здобутків та перемог.

Червень 2018 (4)
Травень 2018 (4)