Сортувати статті за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою
6-03-2012, 14:59

15 березня 2012 року в палаці “Академічний” відбулося свято з нагоди Дня медичного факультету №2.

З вітальним словом виступив І.В.Геруш, в.о. проректора з науково-педагогічної роботи, який виконав почесну місію вручення грамот викладачам кафедр факультету та кращим студентам за вагомий внесок у розвиток факультету та з нагоди свята.

Глядачі мали нагоду переглянули фільм “Один день із життя студента”, який було доповнено гарними мистецько-музичними номерами. На святі було підкреслено важливість творчої взаємодії викладачів та студентів, зокрема декан факультету В.Г.Глубоченко та заступник декана А.Є. Петрюк взяли участь у гумористичній мініатюрі. У межах святкування було проведено міні-конкурс “Зірка плюс зірка”, у якому взяли участь викладацько-студентські пари.

Вересень 2017 (3)
Лютий 2017 (6)