Палац "Академічний" » Новини » В БДМУ відбулися урочистості з нагоди випуску медичних фахівців
Інформація до новини
  • Переглядів: 1661
  • Автор: Dr.Mixmed
  • Дата: 26-06-2013, 20:49
26-06-2013, 20:49

В БДМУ відбулися урочистості з нагоди випуску медичних фахівців

Категорія: Новини

ВИПУСК – 2013. 25 червня у Літньому театрі відбулося урочисте засідання Вченої ради з нагоди вручення дипломів випускникам.

Привітати ще вчора студентів прийшли не тільки їхні батьки та друзі, а й поважні гості, серед яких перші особи краю та міста.

“Шановні випускники 2013 року, Ви, безперечно, створили свою сторінку в історії університету. Отримані Вами знання, дозволять гідно вступити до молодої когорти медиків і на практиці ви обов’язково доведете свій високий фаховий рівень й, незабаром ми почуємо про ваші професійні успіхи. Ви – сьогодення і майбутнє медицини, саме Ви продовжите реформувати медичну галузь України, і від результатів Вашої праці буде залежати авторитет медицини і авторитет Буковинського державного медичного університету,” – зазначив у вітальному слові професор Тарас Бойчук, ректор університету.

Дипломи з відзнакою кращим випускникам БДМУ вручили професор Тарас Бойчук та Георгій Галиць, перший заступник Голови Чернівецької облдержадміністрації. Також Тарас Миколайович та Георгій Костянтинович вперше вручили кращим випускникам інтернатури Рекомендації для працевлаштування.

З вітальними словами до випускників звернулися, Ігор Шкробанець, директор Департаменту охорони здоров'я Чернівецької облдержадміністрації, Василина Малишевська, начальник управління освіти Чернівецької міської ради, професор Ігор Заморський, голова державної екзаменаційної комісії фармацевтичного факультету.

А потім були клятва лікаря та вітальне слово від імені батьків випускників, від молодших колег та учасників художніх колективів палацу “Академічний”.

Цьогоріч Буковинський державний медичний університет здійснює вже 67-й випуск лікарів, 8-ий випуск клінічних провізорів, 3-ий випуск провізорів, 3-ий випуск лікарів-стоматологів, 9-ий випуск бакалаврів-лаборантів, 5-ий випуск бакалаврів-фармацевтів, 3-ий випуск магістрів-медичних сестер, 16-ий випуску бакалаврів-медичних сестер, 11-ий випуск фармацевтів і 9-ий випуск медичних сестер.

У 2013 році почесне звання “Випускник БДМУ” отримали 719 випускників (в тому числі 41 – з відзнакою) майбутніх висококваліфікованих лікарів, провізорів, медичних сестер, фармацевтів.

Безумовно, що всі сім сотень хлопців та дівчат гордо нестимуть звання випускника БДМУ і ми ще не раз почуємо про їхні професійні успіхи та перемоги.

Отож, шановні випускники 2013 року, у добру путь!

Шановний відвідувачу! Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Навігація

 

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.bsmu.edu.ua та academ.bsmu.edu.ua

Архів новин

Червень 2018 (1)
Травень 2018 (4)
Квітень 2018 (1)
Березень 2018 (1)
Лютий 2018 (3)
Січень 2018 (1)
^