Палац "Академічний" » Новини » В БДМУ відбулися урочистості з нагоди випуску медичних фахівців
  • Автор: Dr.Mixmed
  • Дата: 26-06-2013, 20:49
26-06-2013, 20:49

ВИПУСК – 2013. 25 червня у Літньому театрі відбулося урочисте засідання Вченої ради з нагоди вручення дипломів випускникам.

Привітати ще вчора студентів прийшли не тільки їхні батьки та друзі, а й поважні гості, серед яких перші особи краю та міста.

“Шановні випускники 2013 року, Ви, безперечно, створили свою сторінку в історії університету. Отримані Вами знання, дозволять гідно вступити до молодої когорти медиків і на практиці ви обов’язково доведете свій високий фаховий рівень й, незабаром ми почуємо про ваші професійні успіхи. Ви – сьогодення і майбутнє медицини, саме Ви продовжите реформувати медичну галузь України, і від результатів Вашої праці буде залежати авторитет медицини і авторитет Буковинського державного медичного університету,” – зазначив у вітальному слові професор Тарас Бойчук, ректор університету.

Дипломи з відзнакою кращим випускникам БДМУ вручили професор Тарас Бойчук та Георгій Галиць, перший заступник Голови Чернівецької облдержадміністрації. Також Тарас Миколайович та Георгій Костянтинович вперше вручили кращим випускникам інтернатури Рекомендації для працевлаштування.

З вітальними словами до випускників звернулися, Ігор Шкробанець, директор Департаменту охорони здоров'я Чернівецької облдержадміністрації, Василина Малишевська, начальник управління освіти Чернівецької міської ради, професор Ігор Заморський, голова державної екзаменаційної комісії фармацевтичного факультету.

А потім були клятва лікаря та вітальне слово від імені батьків випускників, від молодших колег та учасників художніх колективів палацу “Академічний”.

Цьогоріч Буковинський державний медичний університет здійснює вже 67-й випуск лікарів, 8-ий випуск клінічних провізорів, 3-ий випуск провізорів, 3-ий випуск лікарів-стоматологів, 9-ий випуск бакалаврів-лаборантів, 5-ий випуск бакалаврів-фармацевтів, 3-ий випуск магістрів-медичних сестер, 16-ий випуску бакалаврів-медичних сестер, 11-ий випуск фармацевтів і 9-ий випуск медичних сестер.

У 2013 році почесне звання “Випускник БДМУ” отримали 719 випускників (в тому числі 41 – з відзнакою) майбутніх висококваліфікованих лікарів, провізорів, медичних сестер, фармацевтів.

Безумовно, що всі сім сотень хлопців та дівчат гордо нестимуть звання випускника БДМУ і ми ще не раз почуємо про їхні професійні успіхи та перемоги.

Отож, шановні випускники 2013 року, у добру путь!

Жовтень 2017 (4)