Палац "Академічний" » Новини » Студентському театру БДМУ присвоєнно звання "народний"
Інформація до новини
  • Переглядів: 2625
  • Автор: stas
  • Дата: 29-10-2011, 16:03
29-10-2011, 16:03

Студентському театру БДМУ присвоєнно звання "народний"

Категорія: Новини

19 жовтня студентський театр БДМУ проходив атестацію на присвоєння йому звання «народний». Театральний колектив демонстрував виставу за п’є сою сучасного драматурга з Києва Неди Нежданої «Угода з ангелом». Постановку здійснила Валентина Головко.
Валентина Головко художній керівник палацу «Академічний» та режисер вистави перед початком вистави представила атестаційну комісію у складі:
Голова атестаційної комісії, директор учбово-методичного центру культури «Буковини» Іван Васильович Пілат
Секретар атестаційної комісії , методист з театрального жанру учбово-методичного центру культури «Буковини» Яна Іванівна Соловей
Викладач-методист режисерських дисциплін училища мистецтв ім. С. Воробкевича Григорій Володимирович Агеєв
Голова циклової комісії режисерських дисциплін училища мистецтв ім. С. Воробкевича Григорій Іванови Сорочан
Бажаною і шанованою публікою було студентство Буковинської державної фінансової академії та студенти іноземного факультету Чернівецького Національного університету ім. Ю. Федьковича.
Ролі виконували
Ден – Андрій Чиняков – студент медичного факультету №2, 6 курс
Ліка – Анастасія Чинякова - студентка медичного факультету №2, 6 курс
Нора – Юлія Білоока - студентка медичного факультету №2, 3 курс
Анна-Марія – Яна Ібрагімова - студентка медичного факультету №2, 3 курс
Любов Серафимівна – Вероніка Раца студентка медичного факультету №2, 3 курс
Панько – Дарій Єременчук - лікар-інфекціоніст Чернівецького обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом
Шеф – Юрій Дудчак – лікар-інтерн спеціальність «акушерство та гінекологія»
Дівчина-Ангел – Алла Бурик - лікар-інтерн спеціальність «стоматологія»

Що таке наші долі? Можливо, наші спроби знайти кращий шлях химерно переплітаються із нав’язаними стереотипами, за якими губиться воля небес? І в цьому лабіринті так легко помилитися, заплутатися і так важко знайти дорогу до себе … Маленька брехня може призвести до великої неправди, а нещирість у стосунках руйнує найсильніші почуття. Озираючись у минуле, здається, що повернувшись, ми б могли змінити все на краще. Але чи так це насправді? Дивний Ангел пропонує герою гру з часом, але по-справжньому це випробування на можливість бути собою, не розминутися з власною долею. Вистава пропонує зазирнути у криве дзеркало фарсу і побачити наше життя під іншим кутом зору, може, таким, яким дивиться на нас бісенятко чи якийсь лукавий ангел? У цьому дивному задзеркаллі може бути дуже смішно і сумно водночас.
По закінченні вистави відбулося обговорення з головою та членами атестаційної комісії на якому було прийнято рішення та підписані акти про присвоєння студентському театру Буковинського державного медичного університету звання «народний».
Обговорення атестаційної комісії:

Голова циклової комісії режисерських дисциплін училища мистецтв ім. С. Воробкевича
Григорій Іванович Сорочан :

« Я приємно здивований, що такого рівня виставу показали студенти-медики. Професійна режисура, п’єса, акторський ансамбль, музичне та сценічне оформлення гармонійно поєднані і складають яскраві враження про виставу. Сподіваюсь, що і надалі цей студентський театральний колектив буде дивувати нас яскравими і неординарними постановками»
.

Викладач-методист режисерських дисциплін училища мистецтв ім. С. Воробкевича
Григорій Володимирович Агеєв :
«Сьогодні ми побачили «чисту виставу» бо всі її складові насправді професійні. Молодий режисер зуміла добитися акторського ансамблю та створила форму вистави в якій актори почувають себе органічно. Артисти на сцені віддаються на повну силу і видно, як вони отримують від цього задоволення. Валентино, у Вас потужний акторський склад з яким можна і в майбутньому створювати на професійному рівні вистави. Надзвичайно талановитий і перспективний головний герой Андрій Чиняков. Своєю грою , внутрішнім станом, пластичною виразністю Андрій зумів бездоганно створити образ Дена. Бажаю вже народному аматорському студентському театру Буковинського державного медичного університету так тримати і надалі. Вітаю!Секретар атестаційної комісії , методист з театрального жанру учбово-методичного центру культури «Буковини» Яна Іванівна Соловей:
«Щиро вітаю творчий театральний колектив, який порадував нас достойною роботою. Мене переповнюють позитивні емоції від побаченого. Приємно що молодий студентський театральний колектив сьогодні своїм творчим доробком довів що гідний носити звання «народний».Голова атестаційної комісії, директор учбово-методичного центру культури «Буковини»
Іван Васильович Пілат:
«Я погоджуюсь з членами атестаційної комісії, вистава дійсно варта уваги і заслужено користується успіхом у глядачів. Відчутно що вистава часто грається. Ваш театр справді заслуговує бути «народним» . Тож, бажаю успіху молодому перспективному колективу і мені вже дуже цікаво чим ви порадуєте в найближчому майбутньому театральну публіку?


Ми щиро вітаємо молодий амбіційний студентський театр з присвоєнням звання «народний». І з нетерпінням чекаємо нової прем’єри!

Теги до статті: Студентський театр, БДМУ, Головко

Шановний відвідувачу! Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Навігація

 

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.bsmu.edu.ua та academ.bsmu.edu.ua

Архів новин

Червень 2018 (3)
Травень 2018 (4)
Квітень 2018 (1)
Березень 2018 (1)
Лютий 2018 (3)
Січень 2018 (1)
^