Палац "Академічний" » Новини » Студенти БДМУ нагороджені дипломом І ступеня на обласному конкурсі «Чисті роси»
  • Дата: 25-04-2013, 14:13
25-04-2013, 14:13

23 квітня в Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» відбулося нагородження переможців та Гала-концерт Обласного фестивалю юнацької творчості «Чисті роси» серед вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації. У обласному фестивалі юнацької творчості «Чисті роси» брало участь 18 навчальних закладів – біля трьох тисяч студентів.

Зауважимо, що студенти Буковинського державного медичного університету представили навчальний заклад у всіх номінаціях, а саме: «Художнє виконавство», «Хореографічне мистецтво», «Театральне мистецтво», «Літературна творчість», «Циркове мистецтво», та «Декоративно-ужиткове мистецтво» та вибороли почесне перше місце.

Від імені ректорату щиро вітаємо артистів та художньо-керівний склад палацу «Академічний» з перемогою та бажаємо нових перемог та звершень.

Вересень 2017 (3)
Лютий 2017 (6)