Палац "Академічний" » Новини » Студенти БДМУ перемогли в Обласному фестивалі-конкурсі “Рідна пісня”
  • Дата: 17-04-2013, 15:37
17-04-2013, 15:37

Студенти БДМУ перемогли в Обласному фестивалі-конкурсі “Рідна пісня”

Впродовж 12-13 квітня в Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання “Юність Буковини” проходив обласний фестиваль-конкурс “Рідна пісня” серед загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів I – IV рівнів акредитації.

Від БДМУ участь у конкурсі взяли представники вокального ансамблю “Букмед” у складі Мирослава Данилишина (медичний факультет №1) Юлії Білоокої, Вікторії Хухлей Федора Костенко, Богдана Петрюка (медичний факультет №2), Дмитра Ганкевича (стоматологічний факультет) Алли Бурик (факультет післядипломної освіти). Таланти студентів БДМУ гідно відзначено членами журі – ансамбль “ Букмед ” посів перше місце. Ще одну нагороду отримала Вікторія Хухлей (медичний факультет№2) у номінації вокальний спів, яка посіла почесне друге місце.

Від імені ректорату вітаємо учасників та керівника вокальної студії палацу “Академічний” Тетяну Дяченко з перемогою. Бажаємо нових звершень на всеукраїнських та міжнародних конкурсах.