Палац "Академічний" » Новини » Актуальні питання вищої медичної та фармацевтичної освіти
Інформація до новини
  • Переглядів: 970
  • Автор: stas
  • Дата: 17-04-2013, 15:33
17-04-2013, 15:33

Актуальні питання вищої медичної та фармацевтичної освіти

Категорія: Новини

 

15 квітня в палаці “Академічний” відбулося пленарне засідання навчально-методичної конференції “Актуальні питання вищої медичної та фармацевтичної освіти: досвід, проблеми, інновації та сучасні технології”. Засідання відкрив доцент Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічно роботи, який передав вітання учасникам конференції від професора Тараса Бойчука, ректора університету. Також Ігор Васильович побажав усім плідної роботи.

Тематика доповідей була різноманітною. Про навчально-практичний центр первинної медико-санітарної допомоги БДМУ розповіла Оксана Петринич, доцент кафедри сімейної медицини.

Доцент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Євген Шоріков висвітлив питання щодо досвіду викладання клінічної фармакології іноземним студентам з використанням дистанційних технологій навчання.

Доповідь про проблему розвитку паліативної допомоги хворим на СНІД в Україні та питання медсестринської освіти висвітлив доцент кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти Олег Хомко.

З особливостями практичної підготовки студентів ІV курсу на кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб щодо надання невідкладної допомоги ознайомила присутніх професор Оксана Хухліна, завідувач кафедри.

Доцент кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології Ольга Оленович розповіла присутнім про індивідуальний підхід у роботі куратора іноземних студентів.

Доцент кафедри акушерства, гінекології та перинатології Світлана Ясніковська у своєму виступі висвітлила питання досвіду впровадження незалежного тестового контролю як складової підсумкового модульного контролю.

Про рольову гру як спосіб засвоєння практичних навичок спілкування з хворим при вивченні пропедевтики внутрішніх хвороб іноземними студентами 3 року навчання розповіла професор Тетяна Ілащук, завідувач кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб.

 

 

Шановний відвідувачу! Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Навігація

 

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.bsmu.edu.ua та academ.bsmu.edu.ua

Архів новин

Жовтень 2019 (3)
Вересень 2019 (7)
Серпень 2019 (1)
Червень 2019 (2)
Травень 2019 (1)
Квітень 2019 (4)
^