Палац "Академічний" » Новини » Студенти БДМУ стали Золотими призерами Міжнародного фестивалю
  • Дата: 4-04-2013, 10:19
4-04-2013, 10:19

Студенти БДМУ стали Золотими призерами Міжнародного фестивалю

Студенти медичного факультету №1 Дмитро Печеряга та Валерія Галицька стали золотими призерами на Міжнародному фестивалі танцю “MEGAPOLIS”

31 березня 2013 року у місті Харкові проходив Міжнародний фестиваль танцю “MEGAPOLIS” у якому взяв участь хореографічний дует “OPTIMA” у складі студентів медичного факультету №1 Дмитра Печеряги та Валерії Галицької. Серед великого різнобарв’я хореографічних жанрів та великої кількості учасників фестивалю наші студенти у номінації “вільна танцювальна категорія” з постановкою “Моя душа” (Contemp) посіли III місце та отримали статус Золоті призери фестивалю.

Від імені ректорату щиросердно вітаємо Дмитра, Валерію та керівника студії спортивно-бальних танців палацу “Академічний” Олену Кіріяк з перемогою. Бажаємо нових звершень у дивовижному світі танцю!