Палац "Академічний" » Новини » На медичну конференцію до БДМУ приїхали 800 молодих науковців
Інформація до новини
  • Переглядів: 64076
  • Автор: stas
  • Дата: 29-03-2013, 15:12
29-03-2013, 15:12

На медичну конференцію до БДМУ приїхали 800 молодих науковців

Категорія: Новини

 

Традиційно уже десятий рік поспіль БДМУ виступає організатором перспективного наукового форуму, який об’єднує молодих науковців – однодумців з України та інших держав.

Роботу конференції відкрив професор Тарас Бойчук, ректор університету, який привітав учасників наукового форуму та побажав плідної роботи та гарних вражень від конференції.

До вітання долучився Віталій Смандич, лікар-інтерн БДМУ, голова студентського парламенту Буковини. На І пленарному засіданні свої доповіді представили Вікторія Юзько, голова комісії з міжнародних зв’язків Студентської ради та Василь Мосійчук, голова Студентської ради БДМУ.

В роботі Х Ювілейної міжнародної медико-фармацевтичної конференції студентів і молодих вчених “Актуальні питання медицини і фармації” візьмуть участь близько 800 учасників з України, Білорусі, Росії, Молдови, Придністровської Молдавської Республіки, Узбекистану, Румунії, Польщі, Німеччини, Франції. Під час конференції працюватимуть 27 секцій у лекційних залах та аудиторіях БДМУ. З секційних засідань англійською мовою “Theoretical medicine” і “Clinical medicine” проводиться online-трансляція.

В рамках наукового форуму відбудеться І Симпозіум “Стан та перспективи розвитку студентського самоврядування”, присвячений проблемам студентського самоврядування, діяльності молодіжних наукових об’єднань, міжнародної та міжвузівської співпраці студентських наукових товариств вищих навчальних закладів. В рамках симпозіуму відбудуться лекції, тренінги з розвитку креативності, лідерських якостей та Форум представників студентських наукових товариств вищих навчальних закладів України з міжнародною участю.


Шановний відвідувачу! Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Навігація

 

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.bsmu.edu.ua та academ.bsmu.edu.ua

Архів новин

Вересень 2019 (2)
Серпень 2019 (1)
Червень 2019 (2)
Травень 2019 (1)
Квітень 2019 (4)
Березень 2019 (7)
^