Палац "Академічний" » Новини » ІІ етап обласного конкурсу “Чисті роси”
  • Дата: 22-03-2013, 14:07
22-03-2013, 14:07

19 березня в палаці “Академічний” проходив огляд творчих колективів Буковинського державного медичного університет в рамках ІІ етапу Обласного фестивалю-кункурсу юнацької творчості “Чисті роси”, який проводиться серед навчальних закладів I-IV рівнів акредитації.

“БДМУ представив програму у всіх номінаціях, які були заявлені у положенні про конкурс. Це вокально-хоровий та інструментальний жанр, хореографія, літературна творчість, театральне та циркове мистецтво. Студентська творча молодь університету в черговий раз продемонструвала високий рівень виконання, цьому є підтвердження обговорення програми членів журі, які одноголосно дали позитивну оцінку, ” – розповідає Валентина Головко, художній керівник палацу “Академічний”.

З особливою увагою та емоційним захопленням журі відзначили, квартет та квінтет “Зірки, що не гаснуть”, зауваживши сміливість вибору репертуару та професійне втілення. Вже наприкінці квітня будуть оголошені результати вищезгаданого конкурсу-фестивалю і маємо сподівання, що БДМУ буде в перших рядах.

Вересень 2017 (3)
Лютий 2017 (6)