Палац "Академічний" » Новини » ІІ етап обласного конкурсу “Чисті роси”
Інформація до новини
  • Переглядів: 900
  • Автор: stas
  • Дата: 22-03-2013, 14:07
22-03-2013, 14:07

ІІ етап обласного конкурсу “Чисті роси”

Категорія: Новини

 

19 березня в палаці “Академічний” проходив огляд творчих колективів Буковинського державного медичного університет в рамках ІІ етапу Обласного фестивалю-кункурсу юнацької творчості “Чисті роси”, який проводиться серед навчальних закладів I-IV рівнів акредитації.

“БДМУ представив програму у всіх номінаціях, які були заявлені у положенні про конкурс. Це вокально-хоровий та інструментальний жанр, хореографія, літературна творчість, театральне та циркове мистецтво. Студентська творча молодь університету в черговий раз продемонструвала високий рівень виконання, цьому є підтвердження обговорення програми членів журі, які одноголосно дали позитивну оцінку, ” – розповідає Валентина Головко, художній керівник палацу “Академічний”.

З особливою увагою та емоційним захопленням журі відзначили, квартет та квінтет “Зірки, що не гаснуть”, зауваживши сміливість вибору репертуару та професійне втілення. Вже наприкінці квітня будуть оголошені результати вищезгаданого конкурсу-фестивалю і маємо сподівання, що БДМУ буде в перших рядах.

 

Шановний відвідувачу! Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Навігація

 

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.bsmu.edu.ua та academ.bsmu.edu.ua

Архів новин

Травень 2018 (4)
Квітень 2018 (1)
Березень 2018 (1)
Лютий 2018 (3)
Січень 2018 (1)
Грудень 2017 (2)
^