Палац "Академічний" » Новини » Свято для діток
  • Дата: 22-03-2013, 14:00
22-03-2013, 14:00

Свято для діток

21 березня працівники Буковинського державного медичного університету, за сприяння ректорату та профкому навчального закладу провели благодійну акцію для діток Чернівецького обласного центру медико-соціальної реабілітації дітей з органічним ураженням центральної нервової системи, приурочену до Міжнародного дня людини із синдромом Дауна.

“Ми зробили діткам подарунки – солодощі та фрукти, а крім того студенти-медики – артисти палацу “Академічний” під керівництвом Валентини Головко презентували маленьким глядачам цікаву театрально-розважальну постановку, у якій діти також брали участь. Щиро дякуємо всім, хто долучився до акції, до доброї справи,” – розповідає Інга Єременчук, асистент кафедри фтизіатрії і пульмонології БДМУ, член організаційного комітету акції.

Захід також відвідали професор кафедри психології та соціології Алла Борисюк, помічник ректора з іміджевої політики та асистент кафедри внутрішньої медицини Оксана Оліник, головний куратор медичного факультету №1.

І батьки і діти залишилися задоволені театральною постановкою та висловили щиру вдячність організаторам й побажання нових зустрічей.