Палац "Академічний" » Новини » Урочистості з нагоди Дня факультету №2
  • Дата: 11-03-2013, 13:33
11-03-2013, 13:33

6 березня в палаці “Академічний” відбулися урочистості з нагоди Дня факультету №2. Зі святом усіх присутніх привітав професор Тарас Бойчук, ректор університету, який також нагородив кращих викладачів та студентів факультету.

Студенти підготували чудову концертну програму, де представили життя факультету у жартівливому стилі. Глядачі із задоволенням переглянули відеоролик про життя студента-медика. Ведучими дійства були Юля Антофійчук і Богдан Петрюк, Олег Гудзій та Іванка Волик.

Вокальні вітання присутнім подарували Тетяна Мартинюк, Ангеліна Макарчук, Ростислав і Роксолана Довбенки, Юлія Білоока, Вікторія Хухлей, Богдан Петрюк та Федір Костенко.

Захоплення глядачів викликало танцювальне вітання від студентів – представників Йорданії, які виконали традиційний народний танець.

На завершення всіх зі святом привітав доцент Володимир Глубоченко, декан медичного факультету №2, який щиро подякував усім присутнім за гарне свято.

Від імені ректорату приєднуємося до вітань і бажаємо факультету подальшого процвітання

Жовтень 2017 (4)