Палац "Академічний" » Новини » Міністр охорони здоров’я України прочитала відкриту лекцію для всіх студентів-медиків країни
  • Дата: 26-02-2013, 15:09
26-02-2013, 15:09

В он-лайн режимі лекцію про реформування медичної галузі прослухали представники 19 вищих медичних навчальних закладів України, більше 7 тисяч науковців та студентів. Така форма спілкування в он-лайн режимі між Міністром та студентами проходить вперше, проте знайшла схвальні відгуки з обох сторін. Саме тому Раїса Василівна запевнила, що і надалі буде можливість такого спілкування й Міністерство охорони здоров'я відкрите для співпраці та з радістю проводитиме подібні форуми на обрану студентами тематику.

Сьогодні лекція Міністра була присвячена темі реформування медичної галузі. Раїса Василівна детальніше зупинилася на причинах реформування, також розповіла, що вже зроблено в пілотних регіонах впровадження медичної реформи і виокремила плани на найближчі роки. Основними, за словами Раїси Богатирьової, наразі залишаються питання створення центрів первинної медико-санітарної допомоги та завершення реформування швидкої медичної допомоги. Як зазначила Міністр, у цих напрямках уже багато зроблено і ця робота продовжуватиметься і на виконавчому, і на законодавчому рівнях.

Після завершення лекції – Раїса Богатирьова відповіла на численні питання студентів вищих медичних навчальних закладів України.