Палац "Академічний" » Новини » Міністр охорони здоров’я України прочитала відкриту лекцію для всіх студентів-медиків країни
Інформація до новини
  • Переглядів: 748
  • Автор: stas
  • Дата: 26-02-2013, 15:09
26-02-2013, 15:09

Міністр охорони здоров’я України прочитала відкриту лекцію для всіх студентів-медиків країни

Категорія: Новини

 

В он-лайн режимі лекцію про реформування медичної галузі прослухали представники 19 вищих медичних навчальних закладів України, більше 7 тисяч науковців та студентів. Така форма спілкування в он-лайн режимі між Міністром та студентами проходить вперше, проте знайшла схвальні відгуки з обох сторін. Саме тому Раїса Василівна запевнила, що і надалі буде можливість такого спілкування й Міністерство охорони здоров'я відкрите для співпраці та з радістю проводитиме подібні форуми на обрану студентами тематику.

Сьогодні лекція Міністра була присвячена темі реформування медичної галузі. Раїса Василівна детальніше зупинилася на причинах реформування, також розповіла, що вже зроблено в пілотних регіонах впровадження медичної реформи і виокремила плани на найближчі роки. Основними, за словами Раїси Богатирьової, наразі залишаються питання створення центрів первинної медико-санітарної допомоги та завершення реформування швидкої медичної допомоги. Як зазначила Міністр, у цих напрямках уже багато зроблено і ця робота продовжуватиметься і на виконавчому, і на законодавчому рівнях.

Після завершення лекції – Раїса Богатирьова відповіла на численні питання студентів вищих медичних навчальних закладів України.


 

 

Шановний відвідувачу! Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Навігація

 

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.bsmu.edu.ua та academ.bsmu.edu.ua

Архів новин

Червень 2018 (3)
Травень 2018 (4)
Квітень 2018 (1)
Березень 2018 (1)
Лютий 2018 (3)
Січень 2018 (1)
^