Палац "Академічний" » Новини » В БДМУ відсвяткували Міжнародний день стоматолога
Інформація до новини
  • Переглядів: 1067
  • Автор: stas
  • Дата: 7-02-2013, 18:59
7-02-2013, 18:59

В БДМУ відсвяткували Міжнародний день стоматолога

Категорія: Новини

7 лютого 2013 року в палаці “Академічний” викладачі та студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету відзначили День факультету та Міжнародний день стоматолога.

 

Всіх присутніх зі святом привітав професор Тарас Бойчук, ректор Буковинського державного медичного університету. З нагоди Міжнародного дня стоматолога і Дня стоматологічного факультету Тарас Миколайович нагородив грамотами співробітників та студентів факультету.

 

Після нагородження студенти-стоматологи приготували для гостей цікаву концертну програму з чудовими пісенними і танцювальними номерами. Глядачі із задоволенням переглянули відеосюжет про факультет. Неймовірне захоплення глядачів викликав конкурс серед кураторів факультету “Мій зможе”.

 

Ми переконалися, що куратори стоматологічного факультету не тільки чудові науковці та викладачі, але й уміло вишивають хрестиком і неперевершено танцюють сучасні танці. Перемогу у цьому конкурсі у “запеклій” танцювальній боротьбі здобув асистент кафедри ортопедичної стоматології Олег Максимів, куратор групи №6 V курсу.

На завершення зі святом присутніх привітав професор В’ячеслав Білоокий, декан стоматологічного факультету, який також щиро подякував і викладачам і студентам за гарну роботу та навчання і побажав подальшого розвитку та перспектив для факультету.

 

 

Шановний відвідувачу! Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Навігація

 

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.bsmu.edu.ua та academ.bsmu.edu.ua

Архів новин

Червень 2018 (4)
Травень 2018 (4)
Квітень 2018 (1)
Березень 2018 (1)
Лютий 2018 (3)
Січень 2018 (1)
^