Палац "Академічний" » Афіша » День Республіки Індія в БДМУ
  • Дата: 29-01-2013, 14:55
29-01-2013, 14:55

Категорія: Афіша

В 1Буковинському державному медичному університеті навчається близько тисячі студентів-іноземних громадян з 37 країн світу, з них – більше 400 є громадянами Індії, які кожного року 26 січня святкують День Республіки Індія. Уже стало доброю традицією святкувати це свято в Буковинському державному медичному університеті, оскільки студентська спільнота з Індії тут найчисельніша.

Цьогоріч також відбудуться урочистості, на яких буде відзначено кращих студентів. Також представники Індії представлять свою яскраву та самобутню культуру. Ви матимете змогу побачити традиційні вокальні та хореографічні номери, також будуть театральні композиції під запальну музику. Окрім того у виконанні студентів-індусів прозвучать й українські пісні.

Святковий концерт відбудеться 29 січня у палаці “Академічний”. Початок о 17 годині.

Планується проведення он-лайн трансляції заходу на сайті університету.

Вересень 2017 (3)
Лютий 2017 (6)