Палац "Академічний" » Новини » Благодійний духовний концерт “Відлуння Різдва”
Інформація до новини
  • Переглядів: 888
  • Автор: stas
  • Дата: 18-01-2013, 16:15
18-01-2013, 16:15

Благодійний духовний концерт “Відлуння Різдва”

Категорія: Новини

 

Приємна мистецька подія 17 січня відбулася в палаці “Академічний” –благодійний духовний концерт “Відлуння Різдва”. Організатором концерту виступив Буковинський державний медичний університет. Всі кошти, які були зібрані від продажу квитків (23 тисячі гривень), передані вихованцям будинку-інтернату села Магала.

 

Для глядачів колядували та щедрували учасники камерного хору “Чернівці” Чернівецької обласної філармонії, церковні хори, Народний аматорський ансамбль пісні і танцю “Трембіта”, вокальний ансамбль “Букмед”.

 

Артисти студентського театру БДМУ підготували для глядачів зворушливі театральні композиції: пролог про народження Ісуса Христа, Божі заповіді й 7 смертних гріхів.

 

“Одним із пріоритетних напрямків виховної роботи Буковинського державного медичного університету є проведення благодійних акцій та участь у волонтерському русі. Лише в період новорічних свят співробітниками кафедр разом із студентами було організовано дванадцять благодійних акцій. Загалом же за 2012 рік в університеті проведено більше 40 подібних заходів.

Сьогоднішній концерт є своєрідним підсумком новорічних благодійних акцій БДМУ. Відрадно, що наші студенти – майбутні медики – усвідомлюють виняткову роль благодійності та показують гарний приклад для наслідування своїм колегам. Принагідно висловлюю щиру вдячність учасникам концерту, викладачам, студентам та всім, хто долучився до цієї доброї справи,” – зауважив професор Тарас Бойчук, ректор Буковинського державного медичного університету.

Зазначимо, що за сприяння ректорату, концерт на безкоштовній основі відвідали учні Чернівецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №2 та мешканці Чернівецького геріатричного пансіонату.

До акції долучилися також викладачі та студенти Чернівецького медичного коледжу, Чернівецького вищого комерційного училища, приватні підприємці, громадськість міста та області. Загалом концерт відвідало більше 600 осіб.


 

 

Шановний відвідувачу! Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Навігація

 

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.bsmu.edu.ua та academ.bsmu.edu.ua

Архів новин

Червень 2018 (4)
Травень 2018 (4)
Квітень 2018 (1)
Березень 2018 (1)
Лютий 2018 (3)
Січень 2018 (1)
^