Палац "Академічний" » Новини » Благодійний духовний концерт “Відлуння Різдва”
  • Дата: 18-01-2013, 16:15
18-01-2013, 16:15

Благодійний духовний концерт “Відлуння Різдва”

Приємна мистецька подія 17 січня відбулася в палаці “Академічний” –благодійний духовний концерт “Відлуння Різдва”. Організатором концерту виступив Буковинський державний медичний університет. Всі кошти, які були зібрані від продажу квитків (23 тисячі гривень), передані вихованцям будинку-інтернату села Магала.

Для глядачів колядували та щедрували учасники камерного хору “Чернівці” Чернівецької обласної філармонії, церковні хори, Народний аматорський ансамбль пісні і танцю “Трембіта”, вокальний ансамбль “Букмед”.

Артисти студентського театру БДМУ підготували для глядачів зворушливі театральні композиції: пролог про народження Ісуса Христа, Божі заповіді й 7 смертних гріхів.

“Одним із пріоритетних напрямків виховної роботи Буковинського державного медичного університету є проведення благодійних акцій та участь у волонтерському русі. Лише в період новорічних свят співробітниками кафедр разом із студентами було організовано дванадцять благодійних акцій. Загалом же за 2012 рік в університеті проведено більше 40 подібних заходів.

Сьогоднішній концерт є своєрідним підсумком новорічних благодійних акцій БДМУ. Відрадно, що наші студенти – майбутні медики – усвідомлюють виняткову роль благодійності та показують гарний приклад для наслідування своїм колегам. Принагідно висловлюю щиру вдячність учасникам концерту, викладачам, студентам та всім, хто долучився до цієї доброї справи,” – зауважив професор Тарас Бойчук, ректор Буковинського державного медичного університету.

Зазначимо, що за сприяння ректорату, концерт на безкоштовній основі відвідали учні Чернівецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №2 та мешканці Чернівецького геріатричного пансіонату.

До акції долучилися також викладачі та студенти Чернівецького медичного коледжу, Чернівецького вищого комерційного училища, приватні підприємці, громадськість міста та області. Загалом концерт відвідало більше 600 осіб.