Палац "Академічний" » Новини » Звітна конференція студентського самоврядування університету
  • Дата: 29-11-2012, 17:00
29-11-2012, 17:00

Звітна конференція студентського самоврядування університету

28 листопада у стінах палацу “Академічний” відбулася звітна конференція студентського самоврядування Буковинського державного медичного університету. Делегати  факультетів мали змогу ознайомитися з напрямками діяльності та результатами роботи комісій Студентської Ради. Голова Студентської Ради – Василь Мосійчук виступив зі звітною доповіддю, у якій представив результати роботи кожної комісії, відзначив найактивніших студентів, окреслив напрямки діяльності студентського самоврядування на наступний рік.

Захід відвідав ректор Буковинського державного медичного університету – професор Тарас Бойчук, у своїй промові він підкреслив значущість діяльності органів студентського самоврядування, а також висвітлив найактуальніші питання пов’язані з мережею дистанційного навчання “moodle”, матеріально-побутовим облаштуванням гуртожитків, впровадженням системи комплексного оцінювання студентів.

Присутніми на конференції були й проректор з науково-педагогічної роботи – Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання – Ніна Зорій, заступник ректора з соціальних питань – Юрій Рандюк, .декани факультетів, а також головні куратори.