Палац "Академічний" » Новини » Професійне свято працівників державної санітарно-епідеміологічної служби
  • Дата: 16-10-2012, 09:42
16-10-2012, 09:42

12 жовтня, у палаці “Академічний” Буковинського державного медичного університету відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників державної санітарно-епідеміологічної служби.

Вітаючи присутніх з професійним святом, заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Темерівський наголосив, що санітарне та епідемічне благополуччя населення завжди залишалось, є і буде пріоритетом державної політики.

Від Буковинського державного медичного університету з вітальним словом виступив професор Андрій Іфтодій, проректор з лікувальної роботи, який у своєму виступі відзначив тісну та ефективну співпрацю університету та санітарно-епідеміологіченої служби області. Також проректор вручив грамоти Буковинського державного медичного університету представникам Чернівецької обласної державної санітарно-епідеміологічної станції.

Із професійним святом працівників Обласної СЕС привітали студенти БДМУ – учасники мистецьких студій палацу “Академічний”.

Жовтень 2017 (4)