• Дата: 20-08-2012, 20:57
20-08-2012, 20:57

Категорія: Афіша

1Урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти медичних факультетів № 1 і № 2 (спеціальності “Лікувальна справа”, “Медична психологія”, “Педіатрія”) БДМУ відбудуться в палаці “Академічний” (вул. Шіллера, 11)

31 серпня 2012 року об 11 годині.

Урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти стоматологічного, фармацевтичного факультетів та медичного факультету № 4 з відділенням молодших медичних і фармацевтичних фахівців (спеціальності “Стоматологія”, “Фармація”, “Клінічна фармація”, “Сестринська справа”, “Лабораторна діагностика”) БДМУ відбудуться в палаці “Академічний” (вул. Шіллера, 11) 31 серпня 2012 року о 14 годині.

Запрошуємо студентів, їх батьків та співробітників університету.

Форма одежі першокурсників – білий халат і шапочка.

Оргкомітет