Палац "Академічний" » Новини » Нова когорта медиків України
  • Дата: 6-06-2012, 13:17
6-06-2012, 13:17

01 червня 2012 року у Літньому театрі Центрального парку культури і відпочинку ім. Т.Шевченка відбулися урочистості з нагоди випуску медичних фахівців Буковинського державного медичного університету.

“Дорогі випускники – Ви теперішнє і майбутнє медицини, саме Ви продовжите реформувати медичну галузь України, а також продовжуватимете розвивати медицину у багатьох інших країнах світу, адже близько 100 випускників - громадяни інших держав.

2

Упевнений, що отримані ґрунтовні знання, дозволять вам гідно вступити до молодої когорти лікарів й надалі лишатися на висоті вимог нашого сьогодення, що на практиці ви обов’язково доведете свій високий фаховий рівень і, ми незабаром почуємо про ваші професійні успіхи на теренах медицини. А Ваші успіхи стануть гідним здобутком та вдячністю для Ваших шановних викладачів, які впродовж навчання були поруч, навчали, давали настанови і до яких, безперечно, Ви завжди зможете звернутися за порадою чи підтримкою,” – зазначив у своєму вітанні професор Т.М. Бойчук, ректор університету.

3

З вітальними словами до випускників звернувся Голова Чернівецької обласної державної адміністрації М.М. Папієв, який разом з ректором вручив випускникам дипломи з відзнакою.

3

5

До привітань було запрошено також заступника Чернівецького міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олександра Євгеновича Паскаря, начальника управління освіти Чернівецької міської ради Малишевську Василину Семенівну.

Зазначимо, що цьогоріч Буковинський державний медичний університет здійснює 66-й випуск лікарів, 7-ий випуск клінічних провізорів, 2-ий випуск провізорів, 2-ий випуск лікарів-стоматологів, 8-ий випуск бакалаврів-лаборантів, 4-ий випуск бакалаврів-фармацевтів, 2-ий випуск магістрів-медичних сестер, 15-ий випуску бакалаврів-медичних сестер, 10-ий випуск фармацевтів і 8-ий випуск медичних сестер. Загалом у 2012 році почесне звання “Випускник БДМУ” отримають 693 (в тому числі 97 студентів-іноземних громадян) майбутніх висококваліфікованих лікарів, провізорів, медичних сестер, фармацевтів.

5

В урочистій атмосфері випускники дали клятву лікаря та клятву Флоренс Найтінгейл, після чого їх привітали студенти молодших курсів. Чудовими музичними номерами привітали випускників, учасників та гостей свята вихованці палацу «Академічний».

6

7