Палац "Академічний" » Новини » Ректор університету зустрівся з президентом "Lions club" “Студенти-медики без кордонів”
Інформація до новини
  • Переглядів: 2163
  • Автор: stas
  • Дата: 31-05-2012, 10:15
31-05-2012, 10:15

Ректор університету зустрівся з президентом "Lions club" “Студенти-медики без кордонів”

Категорія: Новини

24 травня відбулася зустріч професора Герберта Ерінгера з ректором, професором Тарасом Бойчуком, під час якої було обговорено питання подальшої співпраці Буковинського державного медичного університету з "Lions club".

2

 

Після офіційної зустрічі професор Ерінберг відвідав історико-медичний музей БДМУ та ознайомився з історією та досягненнями у галузі медицини університету.

1

 

3

Також шановного гостя було запрошено на засідання Вченої Ради, де у своєму виступі Герберт Ерінгер висвітлив основні аспекти діяльності програми “Студенти-медики без кордонів” та зазначив, що загальний обмін медичними і культурними знаннями у рамках міжнародної співпраці допомагає студентам розширити їх особистий світогляд та здобути медичний досвід, що є вкрай важливим та необхідним для майбутнього лікаря.

4

Також відбулась зустріч професора Герберта Ерінгера зі студентами-учасниками програми "Lions club" “Студенти-медики без кордонів”, які проходили літнє стажування у клініках Австрії у 2010-2011 роках.

5

Зазначимо, що БДМУ є вагомим партнером "Lions club", свідченням цього є візит професора Ерінгера на Буковину. Буковинський державний медичний університет уже впродовж 8 років успішно співпрацює з "Lions club" і завдяки цій співпраці більше 60 студентів університету мали змогу стажуватися у провідних клініках Австрії за різними спеціальностями. Загалом у започаткованій у 2004 році Гербертом Ерінгером програмі “Студенти-медики без кордонів” на сьогодні зареєстровано близько тисячі студентів. До слова, цьогоріч кращі студенти ІV-V курсу Буковинського державного медичного університету у рамках програми “Студенти-медики без кордонів” також проходитимуть практику терміном один місяць в університетських клініках у Відні, Граці, Інсбруці, Зальцбурзі, а також лікарнях Вельса, Клостернойбурга , Кремса, Св. Польтена, Лінца, Фельдкірха та в багатьох інших провідних медичних установах.

 

Під час візиту почесний президент "Lions club" також ознайомився з історією та визначними місцями Чернівців та відвідав Чернівецький обласний музично-драматичного театр імені О.Кобилянської.

11


111

 

 

Теги до статті: Lions club, Герберт Ерінгер

Шановний відвідувачу! Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Навігація

 

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.bsmu.edu.ua та academ.bsmu.edu.ua

Архів новин

Червень 2018 (4)
Травень 2018 (4)
Квітень 2018 (1)
Березень 2018 (1)
Лютий 2018 (3)
Січень 2018 (1)
^