Палац "Академічний" » Новини » Ректор університету зустрівся з президентом "Lions club" “Студенти-медики без кордонів”
  • Переглядів: 2042
  • Дата: 31-05-2012, 10:15
31-05-2012, 10:15

24 травня відбулася зустріч професора Герберта Ерінгера з ректором, професором Тарасом Бойчуком, під час якої було обговорено питання подальшої співпраці Буковинського державного медичного університету з "Lions club".

2

Після офіційної зустрічі професор Ерінберг відвідав історико-медичний музей БДМУ та ознайомився з історією та досягненнями у галузі медицини університету.

1

3

Також шановного гостя було запрошено на засідання Вченої Ради, де у своєму виступі Герберт Ерінгер висвітлив основні аспекти діяльності програми “Студенти-медики без кордонів” та зазначив, що загальний обмін медичними і культурними знаннями у рамках міжнародної співпраці допомагає студентам розширити їх особистий світогляд та здобути медичний досвід, що є вкрай важливим та необхідним для майбутнього лікаря.

4

Також відбулась зустріч професора Герберта Ерінгера зі студентами-учасниками програми "Lions club" “Студенти-медики без кордонів”, які проходили літнє стажування у клініках Австрії у 2010-2011 роках.

5

Зазначимо, що БДМУ є вагомим партнером "Lions club", свідченням цього є візит професора Ерінгера на Буковину. Буковинський державний медичний університет уже впродовж 8 років успішно співпрацює з "Lions club" і завдяки цій співпраці більше 60 студентів університету мали змогу стажуватися у провідних клініках Австрії за різними спеціальностями. Загалом у започаткованій у 2004 році Гербертом Ерінгером програмі “Студенти-медики без кордонів” на сьогодні зареєстровано близько тисячі студентів. До слова, цьогоріч кращі студенти ІV-V курсу Буковинського державного медичного університету у рамках програми “Студенти-медики без кордонів” також проходитимуть практику терміном один місяць в університетських клініках у Відні, Граці, Інсбруці, Зальцбурзі, а також лікарнях Вельса, Клостернойбурга , Кремса, Св. Польтена, Лінца, Фельдкірха та в багатьох інших провідних медичних установах.

Під час візиту почесний президент "Lions club" також ознайомився з історією та визначними місцями Чернівців та відвідав Чернівецький обласний музично-драматичного театр імені О.Кобилянської.

11

111