Палац "Академічний" » Новини » Науково-практична конференція провідних хірургів України
Інформація до новини
  • Переглядів: 110179
  • Автор: stas
  • Дата: 31-05-2012, 10:11
31-05-2012, 10:11

Науково-практична конференція провідних хірургів України

Категорія: Новини

 

23-24 травня 2012 у Буковинському державному медичному університеті працювала  науково- практична конференція з міжнародною участю “Перитоніт у сучасній хірургії”, присвячена 80-річчю від дня народження професора  Б.О. Мількова.

 

У роботі конференції прийняли участь науковці і практичні лікарі з 8 областей України, Республіки Молдова. Кожен бажаючий, хто не був присутнім, мав змогу заслухати доповіді в он-лайн режимі, адже велась он-лайн трансляція конференції.

 

На урочистому відкритті у палаці “Академічному” учасників конференції привітав ректор Буковинського державного медичного університету, професор Т.М. Бойчук, який  відзначив вагомий внесок професора Б.О. Мількова, лекції якого йому пощастило слухати, у розвиток хірургії і відмітив, що вшанування вчених, які створили нові науково – практичні напрямки, є доброю традицією університету.

 

Заступник Начальника Головного управління охорони здоров’я Чернівецької  обласної державної адміністрації В.О. Калошин наголосив на практичному значенні науково обґрунтованого підходу до лікування хворих на перитоніт , яке започаткував професор Б.О. Мільков.

 

Завідувач кафедри хірургії Буковинського державного медичного університету, професор І.Ю. Полянський представив до уваги слухачів доповідь про життєвий шлях та професійне становлення Б.О. Мількова. Ігор Юлійович презентував світлини із архіву кафедри. Спогадами про Бориса Мількова поділилися його колеги та учні: Ф.Г.Кулачек, професор кафедри загальної хірургії БДМУ, професор Я.С. Березницький, завідувач кафедри хірургії №1 Дніпропетровської медичної академії, професор О.Б. Кутовий, завідувач кафедри хірургії №2 Дніпропетровської медичної академії та доцент кафедри хірургії БДМУ А.В. Бочаров, головний хірург Головного управління охорони здоров'я Чернівецької облдержадміністрації.

 

Після урочистого відкриття відбулися засідання секцій, на яких учасники конференції з Чернівців, Тернополя, Львова, Дніпропетровська, Ужгорода, Івано-Франківська, Кишинева обговорювали сучасні проблеми гострого перитоніту, новітні технології в хірургії. На завершення конференції відбулося обговорення доповідей та загальні збори Асоціації хірургів Чернівецької області. Учасники конференції одноголосно ухвалили резолюцію, в якій відображені досягнення та проблеми в лікуванні хворих на гострий перитоніт, а також рекомендації щодо наукового і нормативно-правового забезпечення лікувального процесу в таких хворих.

 

У рамках культурної програми конференції для гостей була організована екскурсія по м. Чернівці, а також у Хотинську фортецю.


 

Теги до статті: Мільков, Науково-практична конференція провідних хірургів України

Шановний відвідувачу! Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Навігація

 

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.bsmu.edu.ua та academ.bsmu.edu.ua

Архів новин

Квітень 2019 (3)
Березень 2019 (7)
Грудень 2018 (2)
Листопад 2018 (1)
Жовтень 2018 (4)
Вересень 2018 (5)
^