Палац "Академічний" » Новини » Актуальні питання протидії епідеміям туберкульозу і ВІЛ-інфекції
  • Дата: 31-05-2012, 10:09
31-05-2012, 10:09

Актуальні питання протидії епідеміям туберкульозу і ВІЛ-інфекції

Відкрила конференцію та привітала всіх присутніх професор Лілія Тодоріко, завідувач кафедри фтизіатрії та пульмонології БДМУ. До вітального слова також долучилася Любов Крикливець, головний спеціаліст відділу надання медичної допомоги населенню з питань сімейної медицини Головного управління охорони здоров'я Чернівецької обласної державної адміністрації.

Перед учасниками конференції з доповідями виступили провідні фахівці у даній галузі. На конференції в доповідях порушувалися проблеми ко-інфекції ВІЛ/ТБ в Україні – сучасний стан проблеми та актуальні проблеми протидії епідемії ВІЛ/СНІД у Чернівецькій та Вінницькій областях. Жваву дискусію та зацікавлення слухачів викликала доповідь про особливості надання протитуберкульозної допомоги дітям, у тому числі ВІЛ-інфікованим та про нові підходи до імунотерапії при респіраторних захворюваннях. Також були висвітлені актуальні питання добровільного консультування та тестування на ВІЛ-інфекцію, стигми. Учасники конференції мали змогу заслухати доповідь про досвід Чернівецького міського благодійного фонду “Нова сім'я” з профілактиці ВІЛ-інфекції та про реалізацію проектів з немедичного догляду за ВІЛ-інфікованими.

1

2

Теги до статті: Актуальні питання протидії епідеміям туберкульоз0у і ВІЛ-інфекції, ВІЛ-інфіковані