Палац "Академічний" » Новини » Медицина в Україні має розвиватися згідно сучасних наукових вимог
  • Дата: 20-05-2012, 21:09
20-05-2012, 21:09

Медицина в Україні має розвиватися згідно сучасних наукових вимог

“Медицина в Україні має розвиватися згідно сучасних наукових вимог, а громадяни України – отримати вільний доступ до якісних медичних послуг,” – наголосила Віце-прем'єр-міністр України – Міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова під час відкриття Всеукраїнської науково-практичної конференції Асоціації Головних лікарів України, яка розпочала свою роботу 17 травня. У вітальному слові до учасників конференції Раїса Богатирьова висловила впевненість, що під час конференції принципова і професійна дискусія серед організаторів охорони здоров’я, менеджерів медицини, представників органів влади, громадських організацій медиків і пацієнтів стане каталізатором злагоджених дій у подальшому розвитку і реформуванні системи охорони здоров’я.

1

“Розпочато декілька проектів, метою яких є наближення медичної допомоги до пацієнта, підвищення її якості, надання своєчасної, а головне – справедливої медичної допомоги всім, хто її потребує, – зазначила Раїса Богатирьова. – Ці вимоги поставлені перед галуззю, вони є вимогами часу, і дуже добре, що ми маємо в цьому підтримку Президента. Це дає наснагу медикам, стимулює їх працювати активніше і, головне, досягати результатів уже зараз», - сказала Віце-прем’єр-міністр України – міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова під час прес-конференції у Чернівецькій обласній держадміністрації.

2

Під час робочого візиту Віце-прем’єр-міністр України – міністр охорони здоров’я України відвідала Буковинський державний медичний університет, зокрема побувала у палаці “Академічний” та в історико-медичному музеї університету.

3

4

Також Віце-прем'єр-міністр України – міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова відвідала Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича, зокрема кафедру румунської та класичної філології, меморіальний музей Володимира Івасюка та майстерню відомого буковинського художника Івана Холоменюка.

“Дуже важливо зрозуміти, що реформування потрібне не владі, реформування потрібно людині, воно потрібне системі охорони здоров’я, професійному середовищу. І влада має підтримати ініціативи, дати поштовх і стимули динамічному розвитку медичної галузі», – підкреслила Раїса Богатирьова на другому засіданні Всеукраїнської науково-практичної конференції.

Підсумкове засідання конференції відбулося 18 травня, де було проведено обговорення доповідей та прийняття резолюції семінару-наради.